(розповідь одного з)

З давніх давен, з часу, коли замість гелю ще писали пером та чорнилами, зошити не були загальними, а батьки щотижня ставили підпис у щоденниках, існує давня шкільна легенда про вчителів праці, яка свідчить про те, що деякі, а то і майже всі вчителі праці “вживають”, і навіть на робочому місці.

Своїм корінням легенда сягає в глиб вісімнадцятого століття, у той далекий та скрутний час, коли в одній з гімназій російської глибинки навчався маленький хлопчик Дмитрик. Він як і всі діти вчив математику, мову, фізику, але найбільшою його пристрастю була хімія.

Вчителі у свою чергу, помічаючи, що з хлопчика може вирости неабиякий талант, а може навіть вчений з всесвітнім ім’ям, що невдовзі переверне світогляд, дозволяли робити свої дослідження та експерименти навіть на своїх уроках.

А найбільш привабливими для маленького Дмитрика були експерименти з рідинами та розчинами.
Я ценю работу фотографов, как и любую другую. Я восхищаюсь профессионально сделанными фотографиями ибо самому сие искусство, увы, не дано, сколь не старайся. Но, к своему глубокому сожалению, в последнее время очень редко вижу фотографов, которые ко всему прочему еще и являются людьми, по отношению к другим людям, к тем, которые пришли на снимаемое ими мероприятие, будь-то концерт или любое другое не по работе, а по любой другой причине, просто в качестве зрителей например.

Что, ёпт, ни фотограф - то пуп земли. Закрыть на линейке в школе своим далеко не тощим тельцем обзор всему классу - раз плюнуть. Перегадить свадьбу новобрачным и всем гостям - да не вопрос! Продраться в толпе в музыкальном клубе, расталкивая всех на своем пути, к самой сцене и стать там на весь концерт, возмущенно расталкивая локтями окружающих при каждом нажатии на кнопку спуск - плевое дело.
НАСТРІЙРИМИ РИМИ ПІД ГІТАРУ ЛІРИКА ОПОВІДАННЯ СТРАХІТТЯЧКА КОМП'ЮТЕРИ ІНШЕ ДУМКИДОБРÁ ДУМКИ ВГОЛОС РОМАНТИКА IT КІНО МУЗИКА ФОТО ПРИКОЛЬНО ЗА КЕРМОМ Листи N
lettersn.com
Дуже кльовий гурт!
Tim
Bortnik.ORG
Мой Друг по жизни
Сайт жителей кафедры ЭВМ ДИИТа
cyberacademy.dp.ua
Родная кафедра...
КОЛИШНЄПРОЗА ТА РИМА СТУДЕНТСЬКЕ ПЕРЕПІСНІ КОМП'ЮТЕРИ ЩЕВІДГУКИСПРАВИJQUERY
Enter your email address:
Delivered by FeedBurner
UP