думки вголос
28.11.2011

Інна Кульська. Звідки двійки?

Книжки, родом з дитинства.

У кожного, напевне, знайдеться така книга. Приблизно така ж як моя. Береш її у руки і вертаєшся років так, чорт, страшно вже уявити на скільки, назад.

І тобі вже 10. Жовті, пошарпані листи. Вони такими були і тоді. І це додає ще цілу купу емоцій. Мамина книжка ще. Вірші початку 50-х, навряд чи кому відомої зараз, та й у ті роки, мабуть, Інни Кульської. А для мене вони популярніші й ближчі ніж нетленки Агнії Барто. І зараз можу без проблем зацитувати не одну строфу. А колись, майже всі, знав напам'ять.

Раритет, можна сказати. Гугл дає у пошуку аж одне посилання на збірник цих сатиричних і просто веселих віршів про школярів, але в іншому, більш свіжому виданні. Та текст там друкований і картинки зовсім не ті. А в цьому, очевидь, першому виданні, крім усього іншого, ще й ілюстрації до віршів зроблені просто чудові. З любов'ю. Якраз той випадок, коли одне інше доповнює і становить повну гармонійну картину.

Давно вже хотів відсканувати, та все часу не було, а тут вихідний, працювати не хо, дай, думаю, може монстриків постріляю. І тут знову згадав про книжку. До біса монстриків. Три години сканив-чистив. І книга, майже як нова. Звичайно, в типографському вигляді, в тому, якому вона зараз у мене на руках, вона більш жива, і саме вона є тією самою коміркою пам'яті, але все одно головне — то зміст. То якщо кому зміст припаде до душі (а я впевнений, що так буде) — обов'язково друкуйте та читайте дітям і давайте почитати знайомим.

Читати, дивитися, обов'язково, з гарантованим задоволенням і легкої ностальгічною журливістю за чорно-білим часом ;) тут: Інна Кульська. Звідки двійки.PDF, 17 метрів

P.S. Сподіваюся, з копірайтом проблем не буде. А то знайдеться хтось копірастичний. ;) Стільки часу пройшло. Та й хіба можна міряти творчість, перевірену часом, всякими дурними копірайтами?..
788
НАСТРІЙРИМИ РИМИ ПІД ГІТАРУ ЛІРИКА ОПОВІДАННЯ СТРАХІТТЯЧКА КОМП'ЮТЕРИ ІНШЕ ДУМКИДОБРÁ ДУМКИ ВГОЛОС РОМАНТИКА IT КІНО МУЗИКА ФОТО ПРИКОЛЬНО ЗА КЕРМОМ Листи N
lettersn.com
Дуже кльовий гурт!

hsquaredband.com
Дуэт гитары и гармошки!
КОЛИШНЄПРОЗА ТА РИМА СТУДЕНТСЬКЕ ПЕРЕПІСНІ КОМП'ЮТЕРИ ЩЕВІДГУКИСПРАВИJQUERY
Enter your email address:
Delivered by FeedBurner
UP