фото
07.03.2014

Кіровоград. Фотозвіт гарного настрою.

Місто Кіровоград, де пощастило погуляти в один з віхідних днів (під час поїздки до музичного конкурсу) вразило своєю несподіваною затишністю і красою. Чистий старий центр міста, поволі гуляючі люди і тиша. Дві години прогулянки по історичній лінії, що перекрита для авто (це дуже здивувало, як на мій погляд, для невеличкого міста) пролетіли швидко та приємно.

Почнемо ми з площі біля театру, трохи від нього відійдемо та ще обов'язково до нього повернемося. Тому що театр насправді вразив своєю пишністю і, навіть можна сказати, розкішшю.Центральний парк. Дуже схожий на наш місцевий сквер, та ще й такі ж самі п'ятиповерхівки поруч через вулицю.А за будинками, у дворі раптово з'являється симпатична церква.Біля церкви - план, де вказано куди йти по історичному маршруту міста.
Що ж, назад, через парк.Повз казарм.....по бульвару. Відреставровано все дуже красиво, але, чомусь, здебільше, лише з одного боку вулиці. Ті, що знаходяться у пофарбованих будиночках - бачать навпроти типову дійсність, а ось у пошарпаних будівлях вид з вікна - мабуть дуже дивовижний. А ще ця вулиця нагадала мені Подол. Є щось спільне, є. (Також завітала думка про те, що як би у рідному місті Нікополі хтось у старій частині навів подібну чистоту і порядок, було б не менш привабливо... Мрії...)Даруйте, відволікся. Йдемо далі. Сучасне місто зараз неможливо уявити без якого небудь талісману. У Кіровограді це, вочевидь, як співала "Агата Крісті" - "дворнік, мілий двооорнік...". Фоткаємося поруч.Стара частина переходить у центральну, вже цілком бездарну на вид, соціалістичну площу з відсутнім на постаменті Кіровим.
Квіти, багато квітів в пам'ять про загиблих. Люди постійно підходять, запалюють свічки. Помовчимо.І, нарешті, театр всередині. Несподіванно! Дивовижно! Чистенько! Неймовірно! Ніколи б не подумав, що у Кіровограді такий, по-справжньму, європейский театр!
Та ще й на сцені невмируща класика с елементами сучасних музикальних вставок - "За двома зайцями". Актор, що грав Голохвастова - робив це дуже справно і гарно. Та й інші грали від душі.
А ще й аншлаг: ми прийшли вчотирьох перед самим початком, то ж квитки навіть довелося купувати у різних місцях!
У підсумку - отримали величезну купу задоволення і від вистави і від театральної атмосфери. Ми обов'язково туди повернемося наступного разу!А наприкінці дня - ще прогулянка по нічним вулицям, до вареничної. Так смачно, що аж по дві порції кожному! ;)То ж будете у Кіровограді, погуляйте його затишними вулицями та обов'зково відвідайте театр.
І хоч наступного дня пішов дощ і краєвиди вже виглядали не такими привабливими, це ніяким чином не змінило внутрішного стану від подорожі. Особливо вже зараз, коли вдома знову розглядаєш фото.
Та й наступного разу ми ще знайдемо, на що подивитись. Бо бачили тільки малу частку цього гостинного міста. А ще як все зазеленіє!
Дякуємо тобі, Кіровограде і до зустрічі!
48
НАСТРІЙРИМИ РИМИ ПІД ГІТАРУ ЛІРИКА ОПОВІДАННЯ СТРАХІТТЯЧКА КОМП'ЮТЕРИ ІНШЕ ДУМКИДОБРÁ ДУМКИ ВГОЛОС РОМАНТИКА IT КІНО МУЗИКА ФОТО ПРИКОЛЬНО ЗА КЕРМОМ Листи N
lettersn.com
Дуже кльовий гурт!

hsquaredband.com
Дуэт гитары и гармошки!
КОЛИШНЄПРОЗА ТА РИМА СТУДЕНТСЬКЕ ПЕРЕПІСНІ КОМП'ЮТЕРИ ЩЕВІДГУКИСПРАВИJQUERY
Enter your email address:
Delivered by FeedBurner
UP