it
09.04.2014

weua.info - перша українська соціальна мережа, або пшик, щоб не сказати гірше

З почуттям великої зацікавленості (але не більше) зустрів новину про створення нової національної соціальної мережі. Також був присутній неабиякий скепсис, та до останнього надія на щось може путнє жила. Дарма...

Можливо, на хвилі підйому українського патріотизму проект міг би стати ковтком свіжого повітря. Міг би. Але...

Лічені години залишалися до часу відкриття і, раптом, так ретельно проанонсований сайт, зліг під тиском бажаючих зареєструватися (згідно з офіціальною інформацією) так і не показавши навіть свого обличчя.

Чи то програмери не врахували можливого навантаження, чи то сервер виявився занадто слабким, але тільки через деякий, досить тривалий час, на сайті нарешті можна було прочитати підбадьорюючий напис про якусь, начебто, атаку, і що ось-ось. Ну, все може бути. Може. Але якось особисто не повірилось.

Тому що потім (ще й після такого промоутингу!) сталося саме найстрашніше, що може трапитися з сайтом на його початковому етапі. Реєстрація для сторонніх — закрита до кращих часів, але якщо у вас десь є друг, котрий дасть вам ключ запрошення... Бла, бла, бла.

Даруйте, хлопці, бананів — немає. Може теорія семи рукостискань і закладалася у бізнес-план, але щоб почати користуватися продуктом я хочу бачити не тільки його досить бідненьку заставку, але й мати можливість спробувати попрацювати у системі, чи то, вже на крайній випадок, почитати чим воно ото відрізняється від аналогів (хоч би скріншотів наробили тощо).

Здається мені, що стартап вмер ще до свого народження. Шкода. Навряд чи повернусь до нього, хіба що там вже таке щось придумають, що фейсбук нервово запалить осторонь (причому - декілька разів запалить). Бо впасти легше, чим піднятись. А час, хоч і змарнований вже, покаже.

І то я ще промовчав про, так би мовити, дизайн такого собі стартапу на колінцях. Про якесь дивне доменне ім'я сайту, що позіціонується як український, але чомусь розташоване у зоні .info. Ні, так не робиться, їй богу. Таке допустимо тільки для, наприклад, дипломної роботи, але ніяк не для серйозного продукту.

P.S. Зазирнув у код титульної сторінки. А там лінки на яндекс: і скрипт якийсь завантажується, і метрика (гуглоаналітики хіба замало?)... Отакої! І тут вляпались по самі вуха.

P.S.2. Цей пост написаний не заради поглузувати. Слова просто вирвалися через невеличкий розпач. Могло ж, шанс - один на мільйон, але могло ж, чи то ще й зможеться, якщо, звісно, терміново виправити помилки. Не для себе ж робили, не для купки своїх користувачів, чи не так?

P.S.3. А може це прихована реклама першої української соціальної мережі? Хто зна... ;)
90
НАСТРІЙРИМИ РИМИ ПІД ГІТАРУ ЛІРИКА ОПОВІДАННЯ СТРАХІТТЯЧКА КОМП'ЮТЕРИ ІНШЕ ДУМКИДОБРÁ ДУМКИ ВГОЛОС РОМАНТИКА IT КІНО МУЗИКА ФОТО ПРИКОЛЬНО ЗА КЕРМОМ Листи N
lettersn.com
Дуже кльовий гурт!

hsquaredband.com
Дуэт гитары и гармошки!
КОЛИШНЄПРОЗА ТА РИМА СТУДЕНТСЬКЕ ПЕРЕПІСНІ КОМП'ЮТЕРИ ЩЕВІДГУКИСПРАВИJQUERY
Enter your email address:
Delivered by FeedBurner
UP